ďťż
 
 

Kolumny naprawcze KNC-1 służą do przeprowadzenia napraw blacharskich (prostowania) kabin i ram samochodów cięzarowych wszelkich typów.

Kolumna naprawcza jest zamocowana na własnym podwoziu umożliwiającym przemieszczenie jej w dowolnym kierunku i mocowanie do naprawianego samochodu.

Łańcuch roboczy ciągniony jest przy pomocy siłownika hydraulicznego napędzonego pompą hydrauliczną, o dwoch przełożeniach roboczych 8 ton i 20 ton poprzez odpowiedni układ bloczkow i dżwigni.

Za pomocą specjalnych łancuchów kotwiących kolumna naprawcza mocowania jest w wybranej pozycji roboczej, z ktorej to pozycji najwygodniej jest przeprowadzać operacje naprawcze kabiny badź ramy.

Nasze kolumny naprawcze, wyposażone są w specjalne nadstawki, które po zainstalowaniu pozwalają na wysokości 3 metrów przeprowadzać również czynności remontowe.

Kolumna posiada blokadę łańcuucha podczas pracy, a po zakotwiczeniu łańcuchami osiada na płycie podłogowej, natomiast mimośrodowe koła jezdne zostają w tym momencie "odstawione".

Każda kolumna posiada niezależną osobną pompę hydrauliczną z wężem wysokociśnieniowym.

Na życzenie klienta dostarczamy również specjalną ramę mocująca o wymiarach 7000 x 6500 mm - do zabetowania, lub kotwy mocujące o przekroju rurowym montowane w osadzce betonowej warsztatu.

Kotwy naprawcze KNC-1 do napraw kabin samochodów ciężarowych oraz busów - wszystkie typy.

Cena netto 1 kpl. kolumny z pompą, siłownikiem, łańcuchami i uchwytem wynosi : 8 900 zł.

Kolumny naprawcze KNC-1 służą do przeprowadzenia napraw blacharskich (prostowania) kabin i ram samochodów cięzarowych wszelkich typów.


System naprawy kabin samochodów ciężarowych, busów, samochodów dostawczych

Narzędzia naprawcze

Podstawka i podnośnik hydrauliczny. Dodatkowe wyposażenie kolumn naprawczych.